Таблиці судових рішень неоднакового застосування норм матеріального права з кредитних та зобов'язальних правовідносин

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам право. юридичні науки право. юриспруденція нормативно-правові акти документи, скарги, зразки особливі види права (авторське, інформаційне, страхове, лікарська таємниця)
Таблиці судових рішень неоднакового застосування норм матеріального права з кредитних та зобов'язальних правовідносин
Опис:
Зазначена Книга розпочинає серію книг присвячених упорядкованому підбору судових рішень Верховного суду України щодо неоднакового застосування норм матеріального права, що регулюють сферу кредитних та зобов’язальних відносин.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Санаторійна зона Біологія. Довідник школяра і студента Мовленнєві намистинки для маленької дитинки. Мовлення від народження до 3 років Виправлення вад мовлення. Звуки К, Г, Ґ, Х Чудове Чудовисько. У 3 книгах. Книга 2. У країні жаховиськ Історія України. Конспекти уроків. 8 клас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.