The Russky Woman; Mother Marica, the Wife of Chrystofor Columbus (англ.)

/ художня
повість
The Russky Woman; Mother Marica, the Wife of Chrystofor Columbus (англ.)
Опис:
The Russky Woman; Mother Marica, the Wife of Chrystofor Columbus / Maria Matios ; translated from the Ukrainian by Y. Tkach and Paulo Onyfruk. - Melbourne : Bayda Books, 2011. - 121 p. – Англ. мовою

Подвійна книга Марії Матіос «Москалиця» видана у Мельбурні в перекладі англійською мовою. Книга складається з двох великих оповідань: "Москалиця" та "Мама Маріца - дружина Христофора Колумба". Це розповіді про трагічну долю жінок у повоєнній Україні. Твори підтверджують думку про те, що немає меж жіночій винахідливості в часи смертельної небезпеки. І немає страху, який позбавив би жінку волі чинити опір. І немає людини, здатної розгадати таємницю жінки, що вона береже протягом усього життя як власну честь.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

1313 «Володар Всесвіту» «Головний полудень» Багато, багато, багато золота... Безслідний Лукас Білий король детективу

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.