Тиха правда Модеста Левицького

/ історична
повість
Тиха правда Модеста Левицького
Опис:
Особистий лікар Олени Пчілки та Лесі Українки, Симона Петлюри та Степана Скрипника (майбутнього першого українського патріарха), міністр охорони здоров’я уряду УНР, посол України у Греції, видатний український письменник, викладач Луцької української гімназії імені Лесі Українки… І все це стосується Модеста Левицького, чия могила була на цвинтарі навпроти нинішньої четвертої гімназії (згодом останки перепоховано на кладовищі в селі Гаразджа).
Події у творі розгортаються в різні часи і в різних місяцях. Такий принцип сюжетної організації несе велику загрозу фрагментарності й враження подієвого хаосу. Але — дивовижна річ - “Тиха правда Модеста Левицького” не розповзається по швах — твір справді “тримається” на цій дивовижній авторській інтонації, в якій переплелися й гіркота мудрості, й лагідна іронія, й спокійна готовність до всіх випробувань, що буває лише в людей великої переконаності й великої посвяти...
Для широкого кола читачів.

Корсак І. Тиха правда Модеста Левицького / І. Корсак. – К. : Ярославів вал, 2009. – 166 с.

Доступні формати:

DOC

читайте також:

«Володар Всесвіту» «Головний полудень» «Сатурна» майже не видно 220 днів на зорельоті Kwarantanna Армагед-дом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.