Тиміш Хмельниченко

/ історична
повість
Тиміш Хмельниченко
Опис:
В історичній повісті російсько! письменниці Ольги Рогової (1851 — рік смерті невідомий) розповідається про трагічну долю старшого сина Богдана Хмельницького Тимоша (1632—1653), про молоду відвагу цього чигиринського сотника в бойових походах та про його палку любов до молдавської красуні княжни.
Тільки з 1891 по 1914 рік твір мав п'ять видань російською мовою; неабияку популярність здобув він і в українському переказі, що його здійснила в 1913 році дружина Бориса Грінченка — Марія Загірня. Пізніше ж — із нез'ясованих причин — і талановита письменниця, і її непересічна творчість потрапили до числа несправедливо забутих.

Рогова О.І. Тиміш Хмельниченко: Історична повість (Передмова В.Г. Бєляєва). — К.: Дніпро, 1991. — 141 с.
ISBN 5-308-01417-5

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

«Володар Всесвіту» «Головний полудень» «Сатурна» майже не видно 220 днів на зорельоті Kwarantanna Армагед-дом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.