Точка опоры прилагаемых сил

/ Паперові книги
наука і техніка фізика астрономія. космос космогонія. космологія теоретична фізика термодинаміка. синергетика
Точка опоры прилагаемых сил
Опис:
В книге раскрыто понятие первичной материи Мироздания как точки опоры прилагаемых сил и их воздействие на объекты. Рассмотрены вопросы преобразования и передачи энергии на расстояние, даны определения "скорости света", времени, массы, процесса деления массы, структуры и образования атомов, взаимодействия веществ, процесса горения.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Лісова ентомологія Правила будови і безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг Пакувальна індустрія і навколишне середовище Львів на початку ХХІ століття Експлуатація телекомунікаційних систем. Підручник Київ наприкінці ХV - у першій половині ХVІІ століття. Міська влада і самоврядування

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.