Толкиен. Биография

/ Паперові книги
біографії і мемуари письменники, поети і сценаристи
Толкиен. Биография
Опис:
Британский писатель Майкл Уайт посвятил свое биографическое исследование личности человека, которого родители, и, впоследствии, жена называли его Рональдом, школьные товарищи — Джоном Рональдом, а в университете он получил типичное для тех времен грубоватое прозвище "Толлерс", то есть "Звонарь".

Доступні формати:

папір

читайте також:

Постаті. Нариси про діячів історії, політики, культури Олігархи. Багатство і влада у новій Росії Усі гетьмани України. Легенди. Міфи. Біографії 100 найвідоміших українців Благословенні душі, що вміють випромінювати... ( Зеновій Красівський і Олена Антонів) Молодість і покликання о. Романа Шептицького

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.