Трактат атеології. Фізика метафізики

/ наукова
праця
Трактат атеології. Фізика метафізики
Опис:
Онфре М.

Трактат атеології. Фізика метафізики / М. Онфре ; пер. з фр. та наук. ред. А.Рєпи.- К.: Ніка-Центр, 2010. -216 с. ISBN 978-966-521-540-0

“Трактат атеології” знаного французького філософа Мішеля Онфре (нар. 1959 Р-) присвячений жорсткій критиці трьох світових монотеїзмів: юдаїзму, християнству та ісламу. На думку автора, їх об’єднує одна похмура пристрасть - генеалогічний потяг до смерті, на противагу потягові до життя. Монотеїзми надихаються низкою ненавистей - до розуму й мислення, до всіх книг в ім’я тільки однієї, до життя, до сексуальності, жінок, задоволення, до тіла, бажань, потягів. Щоправда, критика релігії для Онфре не є метою в собі, це радше засіб для віднайдення перспектив нової постхристиянської моралі, етики та політики. Адже “культура смерті” монотеїзмів глибинно суперечить демократичним і республіканським цінностям свободи, рівності та братерства. Книга складається з чотирьох частин: “Атеологія”, “Монотеїзми”, “Християнство”, “Теократія”, а також змістовного бібліографічного огляду.

Розрахована на вчених, викладачів і студентів, що цікавляться питаннями філософії, релігії, етики, соціальної психології, культурології.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

90 років Біляївському району Українська Державність Brothers or Enemies: the Ukrainian National Movement and Russia from the 1840s to 1870s (англ.) Україна на межі тисячоліть (1991–2000 рр.) Українська науково-історична думка Галичини (1830-1894 рр.): рецепція національної історії Україна, яка шокує. Лабіринти історії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.