Царь Федор Алексеевич, или Бедный отрок

/ Паперові книги
історія Росія
Царь Федор Алексеевич, или Бедный отрок
Опис:
Личность третьего русского царя из династии Романовых нечасто привлекала к себе внимание историков. Царь Федор Алексеевич (1676-1682) взошел на трон в возрасте четырнадцати лет, а умер, не дожив до двадцати одного года.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Народна культура українців: Життєвий цикл людини. У 5 томах. Том 2. Молодь. Молодість. Молодіжна субкультура Історія Німеччини у світлинах Київський метрополітен Більшовизм a la francaise Історія проституції: від Вавилону до Амстердаму Народна культура українців: життєвий цикл людини. У 5 томах. Том 3. Зрілість. Жіноцтво. Жіноча субкультура

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.