Цікава математика. Високий рівень

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка дошкільнятам навчання рахунку. основи математики
Цікава математика. Високий рівень
Опис:
Рабочая тетрадь поможет вам наилучшим образом подготовить ребенка к посещению школы. Задания и упражнения, представленные в ней, научат ребенка считать, измерять длину, объем, вес с помощью условных мер, научат ориентироваться во времени и пространстве.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Прописи. Малюємо по клітинках. Для дітей 5-6 років Пограємо, порахуємо. Для дітей 6-7 років Прописи. Для дітей 5-6 років. Цифри та фiгури Прописи. 5-6 років. Малюємо по контуру Запам`ятай картинки. Розвиваємо пам'ять. Для дітей 4-5 років Прописи. 4-5 років. Лінії. Фігури. Крапки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.