Туристичне львовознавство. Частина 1. Міщанські ґмерки та шляхетські герби в архітектурі міста Львова

/ Паперові книги
подорожі Україна наука і техніка навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам історія географія. науки про землю допоміжні історичні дисципліни екскурсознавство. туризм краєзнавство
Туристичне львовознавство. Частина 1. Міщанські ґмерки та шляхетські герби в архітектурі міста Львова
Опис:
У навчальному посібнику систематизовано і викладено теоретичні, методичні і практичні питання гербів та геральдичних композицій у місті Львові.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Найчарівніші куточки України НПК кодексу України про адміністративні правопорушення. Станом на 15.01.2017 р. Земельний кодекс України. Науково-практичний коментар. Станом на 15.01.2017 Микола Вороний. Поезії Проект "Україна". 30 червня 1941р., акцiя Ярослава Стецька Світова література: 7 клас. Посібник-хрестоматія.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.