Твори в п'ятьох томах. Том 2

/ художня
повість
Твори в п'ятьох томах. Том 2
Опис:
Уся різножанрова творчість Миколи Хвильового ніколи не була повністю видана. Тому не тільки загальні читачі, а й фахові історики літератури й критики здебільшого досі не мали змоги прочитати все, що написав М. Хвильовий. Наше видання є перше більш-менш повне видання творчої спадщини Миколи Хвильового.

В умовах еміґрації, не маючи доступу до бібліотечних та архівних фондів України, де жив, творив і помер Хвильовий, не маючи комплектів періодичних видань і збірників початку 20-х років, у яких друкувалися вперше окремі речі Хвильового, що не ввійшли до жодної його збірки, - зібрати бодай основні твори письменника спочатку здавалося майже фантастичним задумом. Але з бігом часу, завдяки багатьом людям доброї волі, нам удалося зібрати майже все, що написав за своє коротке творче десятиріччя Микола Хвильовий.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

«Володар Всесвіту» «Головний полудень» «Сатурна» майже не видно 220 днів на зорельоті Kwarantanna Армагед-дом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.