Україна: quo vadis ‒ куди йдемо?

/ публіцистика
праця
Україна: quo vadis ‒ куди йдемо?
Опис:
Ткаченко В. М. Україна: quo vadis ‒ куди йдемо? / Відп. ред. Коваленко В. О. Академія політичних наук. ‒ К.: ВИД-ВО ЛОГОС УКРАЇНА, 2017. ‒ 424 с. ‒ (Бібліотека АПН)

Анексія Криму та розв’язання Російською Федерацією війни на Донбасі актуалізували питання ідентичності України. Настав час усвідомити, що Росія ‒ це постійний виклик Україні, на який слід безперервно знаходити адекватну відповідь, формуючи українську національну ідентичність як рівнозначну фактору національної безпеки.

Пошук такої ідентичності автор книги здійснював у напрямі, накресленому Михайлом Драгомановим: "Вся практична мудрість людська може бути в тому, щоб убачити напрямок руху світового, його міру, закон і послужитися тим рухом. Інакше той рух піде проти нас, роздавить нас".

Видання адресоване професійним політикам, науковцям та викладачам, студентам та всім, кому небайдуже минуле, сучасне та майбутнє України

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.