Українська інтелігенція і влада: Зведення секретного відділу ДПУ УСРР 1927–1929 рр.

/ історична
документ
Українська інтелігенція і влада: Зведення секретного відділу ДПУ УСРР 1927–1929 рр.
Опис:
Українська інтелігенція і влада: Зведення секретного відділу ДПУ УСРР 1927–1929 рр. / Упорядн.: В. М. Даниленко; Ред. кол.: Г. Боряк, Д. Бурім, В. Даниленко (відп. ред.), Я. Калакура, О. Маврін, Ю. Пінчук, В. Ульяновський, Г. Швидько. НАН України. Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського. – К.: Темпора, 2012. – 756 с.

ISBN: 978-617-569-092-5

Щотижневі цілком таємні зведення секретного відділу ДПУ УСРР 1927–1929 рр., які готувались на основі оперативних джерел і призначались керівникам радянських органів державної безпеки, висвітлюють політичну позицію інтелігенції в Україні та її взаємини з владою, розкривають нові грані життя та діяльності письменників, діячів освіти, науки і культури. Рідкісні документи передають дух тоталітарної епохи, назрівання масових політичних розправ над українською інтелігенцією, катастрофи Голодомору, Великого терору.

Для науковців, студентів і викладачів, усіх, хто цікавиться історією України XX ст.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Листи «Закордот» в системі спецслужб радянської України: Збірник документів Українське державотворення. Акт 30 червня 1941. Збірник документів і матеріалів Українська ідентичність і мовне питання в Російській імперії: спроба державного регулювання (1847–1914). Збірник документів і матеріалів Українська інтелігенція і влада: Зведення секретного відділу ДПУ УСРР 1927–1929 рр. Українська революція: Документи, 1919–1921

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.