Українська мова. Збірник тестових завдань для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2015

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам Українська мова
Українська мова. Збірник тестових завдань для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2015
Опис:
Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Тестові завдання складено відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО з української мови та літератури.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Адміністративний процес. Шпаргалка для студента №88 Англійська мова. Граматика. Шпаргалка для студента №21 Англійська мова. Розмовні теми. Шпаргалка для студента №40 Банківська справа. Шпаргалка для студента №26 Банківське право. Шпаргалка для студента №77 Бухгалтерський облік. Шпаргалка для студента №72

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.