Українство в Росії. Новійші часи

/ історична
праця
Українство в Росії. Новійші часи
Опис:
Упадок української автономії в кінцї XVIII в. і поверненнє України в звичайну провінцію росийської імперії не знищили одначе українства.
Не зважаючи на всї зусилля росийського уряду обмосковщити Україну, не дивлячи ся на люті переслідування, український рух не спиняв ся нї на хвилину. Бували часи, що нїби-то настав кінець українству, сливе не видко було його на поверхнї життя, але так лише здавало ся: в глибинах народнїх не погасала іскра самосвідомости ніколи, ждучи лише догідної хвилї, щоб вибухнути ясним полумям. За наших часів українство в Росії стало вже на ноги. Український народ перетворюєть ся тут мимо всїх перепон в новочасну націю.

Доступні формати:

FB2 DJVU

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.