UX-дизайн. Идея - эскиз - воплощение

/ Паперові книги
комп'ютерна література інтернет і web-культура графіка і дизайн електронна комерція 2d графіка інші графічні пакети
UX-дизайн. Идея - эскиз - воплощение
Опис:
Как максимально ускорить воплощение ваших дизайнерских идей? Нужно ли тратить время на эскизы? Как правильно использовать инструменты для создания набросков? В этом прекрасно иллюстрированном издании на примере реальных проектов рассказывается, почему создание UX-эскизов так необходимо для работы дизайнера.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Діти і персональний комп`ютер. Плекаємо таланти Вступ до методів творення програмних продуктів Інформаційні технології та технічні засоби навчання Інформаційні технології та моделювання бізнес-процесів Комп'ютерна графіка. Навчальний посібник Стів Джобс

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.