В ожидании Годо

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка художня література школярам і абітурієнтам класична проза література п'єси трагедія
В ожидании Годо
Опис:
В сборник вошли пьесы и драматические фрагменты лауреата Нобелевской премии, родоначальника театра абсурда Сэмюэля Беккета, написанные на французском языке.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Зошит друга природи. 2 клас Изобразительное искусство. Рабочая тетрадь. 2 класс Образотворче мистецтво. Робочий зошит. 2 клас Музыкальное искусство. Рабочая тетрадь для 2 класса Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови у 2 класі. Частина 1. Контрольні роботи Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови у 2 класі. Частина 2. Тематичний тестовий контроль

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.