В поте лица: очерки из жизни рабочего люда (рос.)

/ художня
не визначено
Опис:
Франко И. Я. В поте лица: очерки из жизни рабочего люда / Ив. Франко ; пер. О. Румивомой и Р. Ольгина ; с предисл. и под ред. М. Славинского. – СПб. : Изд. М. Д. Орехова, [19–?]. – 4, 383 с.

Анотація: Презентована збірка І. Франка вийшла друком у Санкт-Петербурзі на російській мові. Передмову до книги написав український громадсько-політичний діяч Максим Славинський. Різножанрова (містить етюди, оповідання, образки, новели, повісті) й політематична (розробляє селянську, дитячу, тюремну та іншу тематику) збірка, що складається із двадцяти творів, стала своєрідним етапом реалізації Франкової програми створення збірного образу різних верств української спільноти Галичини.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Пізні українські житія святого князя Володимира Пам'ятна книга Союзу бувших українських вояків у Канаді До джерел. Збірник наукових праць на пошану Олега Купчинського з нагоди його 70-річчя. Том 1 До джерел. Збірник наукових праць на пошану Олега Купчинського з нагоди його 70-річчя. Том 2 О.М. Поль і розвиток гірничної промисловості в Криворізькому басейні Нецензурний Стус. Частина 1

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.