Вибрані твори (вид. 2007)

/ химерна
не визначено
Вибрані твори (вид. 2007)
Опис:
Олесь Бердник (1926-2003) — один із найвизначніших українських письменників другої половини XX сторіччя. Наукова фантастика, історична та філософська проза, поезія — усі ці види літератури знайшли відображення у творчості автора, чиї науково-фантастичні романи були культовими для молоді 60-70-х років і чия творчість була практично невідомою для читачів 80-90-х.
Тепер ім'я і творчість видатного сина української нації Олеся Бердника повертається до читачів III тисячоліття. До збірки увійшли культовий роман «Зоряний Корсар», який у 70-х роках вилучали з бібліотек, бо в характеристиці космічної тиранії політична цензура побачила аналогію з тогочасною тоталітарною системою, а також повість — зворушливий монолог космонавта перед польотом у далекі світи.

Бердник О. Вибрані твори. — К.: Книга, 2007. — 352 с.
ISBN 978-966-8314-37-7

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Big Mac (пол.) Гобіт, або Туди і звідти Долина єдиної Дороги Душниця Зброя вогню Твори в чотирьох томах. Том 4

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.