Великие путешествия

/ Паперові книги
дитяча література пізнавальна література все про все. універсальні енциклопедії пригоди
Великие путешествия
Опис:
Почему жителей Америки назвали "индейцами", а путь из Европы в Китай - "шелковым"? Почему на карте Птолемея нет Австралии и Америк и зачем с тонущего корабля сбрасывают пушки?Ответы на эти и многие другие вопросы любознательный Чевостик найдет во время незабываемого путешествия по следам знаменитых первооткрывателей! Вместе с дядей Кузей они познакомятся с великими путешественниками прошлого и узнают, как благодаря их отваге и мужеству люди постепенно узнавали нашу планету, наносили на карту новые страны и континенты, моря и океаны.

Доступні формати:

TXT PDF FB2 EPUB MOBI папір

читайте також:

ВДВ (Великий Дружній Велетень) Найкраща книга для читання від 3 до 6 років Чому я не можу застрибнути на місяць? 13 Різдвяних історій Моя перша енциклопедія Енциклопедія тварин. Наші сусіди

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.