Visuai Basic в задачах и примерах

/ Паперові книги
комп'ютерна література програмування visual basic
Visuai Basic в задачах и примерах
Опис:
Основу содержания книги составляют разработанные автором задачи и примеры, ярко демонстрирующие возможности языка. В занимательной и доступной форме описывается история языков семейства Basic, реализация различных видов алгоритмов средствами Visual Basic, работа с подпрограммами и файлами, мультимедийные возможности языка, написание простых игр.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Інновації в комунікаціях Економічна інформатика Продається все. Джефф Безос та ера Amazon Пришестя роботів. Техніка і загроза майбутнього безробіття Сервер на основі операційної системи FreeBSD 6.1 Перші на шляху до комп'ютера

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.