Воеводы Ивана Грозного

/ Паперові книги
історія Росія
Воеводы Ивана Грозного
Опис:
Эти люди сражались за Отечество, когда на свете еще не было Российской империи. Московское государство вело тяжелые войны и на западе, в Ливонских землях, и на юге - с Астраханским и Крымским ханствами.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Народна культура українців: Життєвий цикл людини. У 5 томах. Том 2. Молодь. Молодість. Молодіжна субкультура Історія Німеччини у світлинах Київський метрополітен Більшовизм a la francaise Історія проституції: від Вавилону до Амстердаму Народна культура українців: життєвий цикл людини. У 5 томах. Том 3. Зрілість. Жіноцтво. Жіноча субкультура

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.