Волейбол

/ Паперові книги
спорт та активний відпочинок баскетбол екстремальні види спорту індивідуальні види спорту
Волейбол
Опис:
Эта книга адресована новичкам и тем, кому нужен квалифицированный совет. Созданное в сотрудничестве с английской Ассоциацией волейбола и Международной федерацией волейбола, это методическое пособие позволяет познакомиться с правилами игры, а также с основными техническими приемами.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Як вижити у в`язниці НОК про баскетбол та Анатолія Поливоду, Сергія Коваленка, Олександра Сальникова, О. Білостінного,  О. Волкова НОК про художню гімнастику та Ірину  Дерюгіну, Олександру Тимошенко, Олену Вітриченко, Катерину Серебрянську Заради мрії Абсолютний чемпіон Зідан: нездоланне добро

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.