Вплив нелегальних політичних акторів на політичну ситуацію у Автономній республіці Крим

/ наукова
не визначено
Вплив нелегальних політичних акторів на політичну ситуацію у Автономній республіці Крим
Опис:
Розділ у колективній монографії:
Політичний процес в Автономній Республіці Крим: особливості, суперечності, прорахунки (1991–2014 рр.) / Аналітична доповідь. Київ: ІПіЕНД ім. І. Ф. Кураса НАН України, 2016. 304 с.

У досліджені визначено причини появи і значного поширення організованих злочинних угруповань (ОЗУ) у Криму, охарактеризовано найбільш діяльні з них, проаналізовано основні періоди і напрямки діяльності кримінальних структур півострова. Головну увагу приділено висвітленню впливу ОЗУ на політичну ситуацію у Криму, участі кримінальних елементів у діяльності місцевих органів влади та політичних партій.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Барона фон-Мюнхгаузена дивовижні мандрівки та пригоди на воді й на суші, розказані ним за чаркою в колі своїх друзів Вибрані твори (вид. 2007) Зозулята зими Selections (англ.) Vivere Memento! Anthologie deutschsprachiger Werke von Ivan Franko (нім.) Вибране

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.