Захаревичі: Творці столичного Львова

/ Паперові книги
біографії і мемуари архітектори, художники і фотографи архітектори
Захаревичі: Творці столичного Львова
Опис:
Книга присвячена діяльності архітекторів – Юліана Захаревича і його сина Альфреда Захаревича. Юліан Захаревич (1837-1898) – найвидатніший архітектор львівського історизму, підприємець, професор і перший ректор Львівської політехніку педагог, вчений, історик і теоретик мистецтва, реставратор, громадський і політичний діяч.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Найбільше диво - життя Втрачений паспорт. Життя та слова Едварда Лейсі Великі митрополити України Вибране листування на тлі доби 1992-2002 Любка Колесса - українська піаністка Іван Багряний: нове і маловідоме. У 2 томах. Книга 1. Книга 2 (комплект із 2 книг)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.