«Закордот» в системі спецслужб радянської України: Збірник документів

/ історична
документ
«Закордот» в системі спецслужб радянської України: Збірник документів
Опис:
“Захордот” в системі спецслужб радянської України: Збірник документів. - К.: Вид-во НА СБУ, 2000. -213 с.

ISBN 966-95784-0-Х.

Пропонований збірник документів про діяльність “Закордоту” -глибоко законспірованого відділу ЦК КП(б) України вперше у вітчизняній і світовій історіографії відображає умови зародження і функціонування всередині громадської організації - партії більшовиків -особливого структурного підрозділу, аналогічного за своїми функціями спеціальним службам: органам розвідки і контррозвідки.
Збірник розрахований на викладачів, аспірантів і слухачів Національної академії СБ України, юристів, істориків, політологів, а також усіх, хто цікавиться питаннями теорії і практики діяльності спецслужб в механізмі держави.BH.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Єврейське населення та розвиток єврейського національного руху на Буковині в останній чверті XVIII - на початку XX ст.: збірник документів та матеріалів Книга № 001 (1380-1584) Книга № 005 (1427-1506) (вид. 2012) Книга № 005 (1427-1506) Книга № 220. Руська (Волинська) метрика. Книга за 1652–1673 pp. Українська Держава (квітень - грудень 1918 року). Документи і матеріали. У двох томах. Том 1

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.