«Закордот» в системі спецслужб радянської України: Збірник документів

/ історична
документ
«Закордот» в системі спецслужб радянської України: Збірник документів
Опис:
“Захордот” в системі спецслужб радянської України: Збірник документів. - К.: Вид-во НА СБУ, 2000. -213 с.

ISBN 966-95784-0-Х.

Пропонований збірник документів про діяльність “Закордоту” -глибоко законспірованого відділу ЦК КП(б) України вперше у вітчизняній і світовій історіографії відображає умови зародження і функціонування всередині громадської організації - партії більшовиків -особливого структурного підрозділу, аналогічного за своїми функціями спеціальним службам: органам розвідки і контррозвідки.
Збірник розрахований на викладачів, аспірантів і слухачів Національної академії СБ України, юристів, істориків, політологів, а також усіх, хто цікавиться питаннями теорії і практики діяльності спецслужб в механізмі держави.BH.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Листи «Закордот» в системі спецслужб радянської України: Збірник документів Українське державотворення. Акт 30 червня 1941. Збірник документів і матеріалів Українська ідентичність і мовне питання в Російській імперії: спроба державного регулювання (1847–1914). Збірник документів і матеріалів Українська інтелігенція і влада: Зведення секретного відділу ДПУ УСРР 1927–1929 рр. Українська революція: Документи, 1919–1921

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.