Замковий туризм в Україні. Географія пам'яток фортифікаційного зодчества та перспективи їх туристичного відродження

/ Паперові книги
подорожі Україна наука і техніка навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам бізнес, гроші, економіка галузі і професії географія. науки про землю туризм. готельно-готельний бізнес екскурсознавство. туризм краєзнавство
Замковий туризм в Україні. Географія пам'яток фортифікаційного зодчества та перспективи їх туристичного відродження
Опис:
У навчальному посібнику обґрунтовуються концепційно-теоретичні засади й шляхи туристичного відродження фортифікаційних пам'яток України.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Найчарівніші куточки України НПК кодексу України про адміністративні правопорушення. Станом на 15.01.2017 р. Земельний кодекс України. Науково-практичний коментар. Станом на 15.01.2017 Микола Вороний. Поезії Проект "Україна". 30 червня 1941р., акцiя Ярослава Стецька Світова література: 7 клас. Посібник-хрестоматія.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.