Защита деловой переписки. Секреты безопасности

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка управління персоналом. кар'єра діловодство. офіс-менеджмент
Защита деловой переписки. Секреты безопасности
Опис:
Программы для общения в Сети имеют множество возможностей для защиты вашей корреспонденции. Вы их не используете? Почему? Это же очень просто! Прочитайте эту книгу, потратьте пять минут на установку нескольких параметров и больше не заботьтесь о том, как бы чего лишнего не сказать, как бы проект контракта переслать, как бы договор, не тратя времени на командировку, подписать.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Управління проектами Еволюція світ-системи глобалізму. Стратегічні імперативи співрозвитку На гребені полум'я Менеджмент і маркетинг в діяльності державної влади Экономика ХХІ: страны, предприятия, человека Розвиток підприємства: концепція і технологія дослідження

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.