Зникле місто. Свідчення в’язня Варшавського ґетто

/ Паперові книги
європа історія світова історія
Зникле місто. Свідчення в’язня Варшавського ґетто
Опис:
Відомо, що серед матеріалів про Варшавське ґетто небагато свідоцтв учасників цих подій. Саме тому спогади Мішеля Мазора вражають, а описані події видаються ірраціональними, такими, що не могли мати місця в світовій цивілізації ХХ століття.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Європа. Карта автомобільних шляхів. 1: 3 750 000 Примусові робітники в Пінцґау. Трудові відносини в період націонал-соціалізму, життєві історії Вік екстремізму. Коротка історія ХХ віку Український путівник по Словаччині Болгарія. Карта автомобільних шляхів. 1:470 000 Балканські країни. Карта автомобільних шляхів. 1:800 000

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.