Зошит з аплікації. Молодша група

/ навчальна
посібник
Зошит з аплікації. Молодша група
Опис:
Заняття аплікацією сприяє всебічному розвитку дитини, формує позитивний настрій та гарні емоції, виховує доброзичливість та дбайливість у ставленні до природи.

Навчальний матеріал зошита укладено з урахуванням вимог програми з дошкільного виховання, а також доповнено творчими завданнями, що спонукають дитину до більш продуктивної праці та стимулюють активність у прийнятті самостійних рішень.

Зошит містить 16 занять, розрахованих на один навчальний рік.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Вибрані твори Українська Республіка галичан. Нариси про ЗУНР Берестейська унія 1596 р. Військо Богдана Хмельницького Військо Богдана Хмельницького Освободительная война украинского народа 1648—1654 гг. в латиноязычной историографии середины XVII века (рос.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.