список книг:

ПсихологіяІгри, у які грають люди Ігри, у які грають люди
Доктор Ерік Берн розкриває таємні прийоми, які керують нашим життям. Усі ми, не усвідомлюючи цього, постійно граємо в ігри – подружні та сексуальні, серйозні ігри з керівниками та суперницькі ігри з друзями, в ігри, що визначають статус та сімейні сутички.
Вікова психологія Вікова психологія
Втеча від свободи Втеча від свободи
Основоположник психоаналізу Зиґмунд Фройд говорив: "Більшість людей насправді не хочуть свободи, тому що вона передбачає відповідальність, а відповідальність лякає людей". Може, тому втеча від свободи цілком прийнятна для більшості? Еріх Фромм розкриває перед читачем саму суть свободи, чим вона є для сучасної особистості. Чи існує зв’язок між авторитарними режимами та втечею від свободи? Як пояснити той факт, що деякі люди добровільно відмовляються від незалежності, віддаючи перевагу рабству й обираючи конформізм? Чому свобода може спричиняти почуття самотності, страху та безсилля? І чи справді свобода має дві форми - хорошу й погану? Еріх Фромм розглядає феномен свободи і відповідає на ці одвічні питання.
Емоційний інтелект Емоційний інтелект
Залежність між інтелектом і життєвим успіхом зрозуміла і майже аксіоматична. А як впливає на життєві здобутки емоційна сфера людини? Які емоційні складники передусім формують нашу долю? Чи можна (і як саме, якщо так) виправити емоційні моделі, закладені в людині, коли вони гальмують її рух до кращого? І взагалі, чи реально об'єднати два слова - "емоційний" та "інтелект" - і не дістати суперечність? ВІдповіді на ці питання дає оперта на наукову базу й водночас легко написана для широкої аудиторії книжка Девіда Ґоулмана - один із безперечних психологічних бестселерів останніх десятиліть.
Жінки, які кохають до нестями Жінки, які кохають до нестями
Ви ладні бігти за коханим ген за обрій, навіть якщо партнеру це не потрібно? Вибачаєте чоловіку геть неприйнятні речі? Відчуваєте психологічний тиск, проте не можете відмовитися від стосунків? Ви кохаєте до нестями, і настав час це припинити! На жаль, кохання до нестями — це не романтика, хоч би як його не популяризували ЗМІ, маскультура ба навіть твори світової літератури.
Загальна психологія Загальна психологія
Книга Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я Книга Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я
Лікар та душа. Основи логотерапії Лікар та душа. Основи логотерапії

Існує безліч ліків від фізичного болю. А чим лікувати душу? До кого звертатися по допомогу в період тяжких депресій і душевних криз? Чим зарадити, коли здається, що ніхто не підтримає? У цій книжці Віктор Франкл намагається зрозуміти складну природу людської душі й осмислює поняття духу. Це справжні ліки для душі. Щирі поради, переплетені із серйозними науковими здобутками, допоможуть віднайти сенс життя, пізнати себе, заспокоїтися й вилікувати душу.

Мистецтво любові Мистецтво любові
«Мистецтво любові» — справжній шедевр психології, що сягає таємниць найзворушливішого людського почуття — любові.
Патопсихологія Патопсихологія
Потік. Психологія оптимального досвіду Потік. Психологія оптимального досвіду
Щастя — це те, чого прагне людина. Його можна досягнути через визнання, красу, любов або багатство, але чи знаємо ми, що таке щастя саме по собі? Автор книги «Потік. Психологія оптимального досвіду» пропонує концепцію, яка допоможе бути щасливим, досягати успіху та поліпшити якість життя. Вона не надає готових відповідей та універсальних порад, зате дасть уявлення про саме щастя як про оптимальне переживання творчості, радості та реалізації потенціалу.
Почути травму. Розмови з провідними спеціалістами з теорії та лікування катастрофічних досвідів Почути травму. Розмови з провідними спеціалістами з теорії та лікування катастрофічних досвідів
У книжці Кеті Карут представлені інтерв’ю з діячами різних професійних галузей, які мали теоретичний або практичний досвід роботи з травмою у ХХ і ХХI століттях.
Проективна ідентифікація та психотерапевтична техніка Проективна ідентифікація та психотерапевтична техніка
Проективна ідентифікація. Всі, хто чув про психотерапію, мали б чути і про цю ідею, яка через складності дефініцій набула невиправдано "містичного" змісту.
Психологічна допомога в кризових ситуаціях Психологічна допомога в кризових ситуаціях
Теоретичні основи надання психологічної допомоги дітям та дорослим, що перебувають у кризових ситуаціях. Предоставлено техніки подалання кризових станів, практичні рекомендації батькам, соціальним працівникам та вчителям щодо надання психологічної допомоги дітям.
Психологічне забезпечення у системі підготовки спортсменів в олімпійському спорті Психологічне забезпечення у системі підготовки спортсменів в олімпійському спорті
У посібнику розглянуто проблему психологічного забезпечення підготовки спортсменів, яка є із пріоритетних напрямів підвищення ефективності змагальної діяльності в сучасному олімпійському спорті.
Психологія девіантної поведінки Психологія девіантної поведінки
У посібнику розкриваються психологічна сутність, причини та прояви поведінки, що не відповідає суспільно прийнятим нормам.
Психологія творчості та обдарованості Психологія творчості та обдарованості
У посібнику проаналізовано основні проблеми психології творчості (роль психічних процесів у творчій діяльності, особливості творчої особистості, мотиви творчості, бар'єри творчості, вплив творчості на здоров'я людини тощо) та обдарованості (проблеми обдарованих дітей, гендерні стереотипи в підході до обдарованості, діти з особливими потребами тощо).
Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати
Пропонуємо вашій увазі книгу Сьюзен Кейн «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» українською мовою від видавництва «Наш Формат»! Про книгу: Століттями створювався та підтримувався ідеал успішної людини — веселої, наполегливої, енергійної на комунікабельної.
Соціальна психологія. У 2 книгах. Книга 1. Соціальна психологія особистості і спілкування Соціальна психологія. У 2 книгах. Книга 1. Соціальна психологія особистості і спілкування
Підручник являє собою перший в Україні систематизований виклад курсу соціальної психології. Дається характеристика предмету соціальної психології, еволюція розвитку соціально-психологічних ідей, методологія і методи дослідження.
Соціальна психологія. У 2 книгах. Книга 2. Соціальна психологія груп. Прикладна соціальна психологія Соціальна психологія. У 2 книгах. Книга 2. Соціальна психологія груп. Прикладна соціальна психологія
Підручник являє собою перший в Україні систематизований виклад курсу соціальної психології. У ньому всебічно розкрито динамічні характеристики малої групи, психологічні особливості великих соціальних груп і масових комунікативних процесів.
Три сили. Як виховують в успішних спільнотах Три сили. Як виховують в успішних спільнотах
Професорка Школи права Єльського університету Емі Чуа, донька китайських іммігрантів, не вперше кидає виклик панівному підходу до виховання дітей у США.