Інструкція з передачі українською мовою географічних назв і термінів з різних іноземних мов

/ навчальна
документ
Інструкція з передачі українською мовою географічних назв і термінів з різних іноземних мов
Опис:
зроблено з видання
Топографо-геодезична та картографічна діяльність: Законодавчі та нормативні акти. В 2-х частинах. — Ч. 2. — Вінниця: Антекс, 2002. — 656 с.: іл.г табл.

представлені:
іспанська, англійська, російська, німецька, польська, чеська, словацька, хорватська, сербська, румунська, молдовська, угорська, білоруська, болгарська, італійська, литовська, французька, шведська мови

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Українська Держава (квітень - грудень 1918 року). Документи і матеріали. У двох томах. Том 1 Українська Держава (квітень - грудень 1918 року). Документи і матеріали. У двох томах. Том 2 Біженство Першої світової війни в Україні: Документи і матеріали (1914 – 1918 рр.) Репатріація чи депортація. Переселення українців з Польщі до УРСР. Збірник документів Закарпатські втікачі в СРСР: через табори ГУЛАГу і Бузулук до рідних Карпат. 1939-1949 рр. Кордони Війська Запорозького та діяльність російсько-турецької межової комісії 1705 р.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.