Embarque 3: Libro del profesor (+ CD-ROM)

/ Паперові книги
вивчення мов світу домашнє читання
Embarque 3: Libro del profesor (+ CD-ROM)
Опис:
En Sala Profesores dispone de recursos complementarios gratuitos de la coleccion Embarque.Que contiene el libro del profesor:• Un CD audio.• Una guia metodologica con:- Los objetivos de cada actividad;- La forma social de trabajo mas adecuada a cada una (individual, parejas, etc.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Німецька мова. Практикум з перекладу для юристів Прийменники та прийменникові словосполучення / Prepositions and Prepositional Phrases Прийменники та прийменникові словосполучення. Ключі до вправ / Prepositions and Prepositional Phrases. Key for Exercises Біле Ікло Джека Лондона. Посібник для читання і перекладу Троє у човні Німецька мова з радістю. 4 клас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.