Приборкання тигра

/ релігія
спогади
Приборкання тигра
Опис:
Це правдива розповідь про життя колишнього триразового чемпіону світу з кунг-фу Тоні Ентоні. Перебуваючи на вершині своєї майстерності, самовпевнений і владний Тоні швидко йшов вгору по кар'єрних сходинах. Перемоги над суперниками, гроші, впливове оточення – все складалося якнайкраще. Та сталася трагедія, що перетворила учня «шляху просвітлення» на жорстоку, безжальну людину... Але він зміг піднятися до Христа із глибин пекла сумнозвісної Центральної в’язниці Нікосії.
Його шлях не був легким, але Господь являв Свою милість, підтримував його і сповнив любов'ю затьмарене ненавистю та люттю серце чоловіка, докорінно змінивши його життя.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Українська Дивізія «Галичина» Українська скорбна мати Українська скорбна мати My journey (англ.) Туди де бій за волю У великому рейді

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.