Сповідь киянина еротомана

/ художня
спогади
Сповідь киянина еротомана
Опис:
«Еротичний шедевр». З такими словами відомий англійський письменник і критик Едмунд Вільсон рекомендував цю Сповідь Володимирові Набокову, знаменитому авторові Лоліти. Вона дуже сподобалася Набокову, який, природно, передусім побачив у ній свій улюблений всесвіт, сексуальний всесвіт дівчаток, навдивовижу ранній у порівнянні зі всесвітом хлопчиків.
Написана французькою 1912 року невідомим українцем, народженим приблизно 1870 року, ця сповідь була послана у вигляді листа піонерові сексології Гевлоку Еллісу й опублікована 1926 року в Меркюр де Франс.
Ці дати треба мати на увазі, щоб зрозуміти певні політичні та соціальні алюзії.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

...Бігом марш! Усе життя розлукою було Харків, Харків... Бухара Володимир Шевченко. Від Кулунди до Чорнобиля Сповідь киянина еротомана

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.