Сповідь киянина еротомана

/ художня
спогади
Сповідь киянина еротомана
Опис:
«Еротичний шедевр». З такими словами відомий англійський письменник і критик Едмунд Вільсон рекомендував цю Сповідь Володимирові Набокову, знаменитому авторові Лоліти. Вона дуже сподобалася Набокову, який, природно, передусім побачив у ній свій улюблений всесвіт, сексуальний всесвіт дівчаток, навдивовижу ранній у порівнянні зі всесвітом хлопчиків.
Написана французькою 1912 року невідомим українцем, народженим приблизно 1870 року, ця сповідь була послана у вигляді листа піонерові сексології Гевлоку Еллісу й опублікована 1926 року в Меркюр де Франс.
Ці дати треба мати на увазі, щоб зрозуміти певні політичні та соціальні алюзії.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

...Бігом марш! Усе життя розлукою було Харків, Харків... Бухара Володимир Шевченко. Від Кулунди до Чорнобиля Сповідь киянина еротомана

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.