Бухара

/ художня
спогади
Бухара
Опис:
Серія "Вершини світового письменства"
У творі основоположника таджицької радянської літератури (1878—1954) відображено важливі й складні події у Бухарському еміраті наприкінці XIX ст., показано страждання і безправ’я таджицького народу. Сюжет побудований на спогадах головного героя, який пройшов довгий і важкий життєвий шлях.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Твори. Том 17. Зелений змій або Алкогольні спогади (вид. 1929) Теодосій Довгалюк. Його життя і праця 1907-1943 Схема життєпису. Спогади (вид. 1956) Спогади (вид. 1996) Гетьманщина і Директорія. Спогади (вид. 1958) Під сонцем Поділля. Спогади. Частина друга (вид. 2011)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.