Приватизація землі

/ наукова
посібник
Приватизація землі
Опис:
Брошура розрахована на широке коло читачів – жителів сіл та селищ, передусім власників земельних часток (паїв), а також практикуючих юристів та усіх тих, хто цікавиться правовою регламентацією процесу приватизації землі в сучасних умовах.

Приватизація землі. / Авт.-упоряд.: Артеменко В.П., Врублевський О.С. — К.: [Інститут громадянського суспільства: ТОВ «ІКЦ «Леста»], 2005, — 56 с. — (Знайте свої права і вмійте їх захищати). — Бібліогр. с. 48.
ISBN 966-8312-09-0

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Вибрані твори Українська Республіка галичан. Нариси про ЗУНР Берестейська унія 1596 р. Військо Богдана Хмельницького Військо Богдана Хмельницького Освободительная война украинского народа 1648—1654 гг. в латиноязычной историографии середины XVII века (рос.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.