Українська Республіка галичан. Нариси про ЗУНР

/ історична
посібник
Українська Республіка галичан. Нариси про ЗУНР
Опис:
Пропонований посібник висвітлює історію українського
національно-визвольного руху в Австро-Угорщині, що привів до створення у жовтні 1918 р. Української Національної Ради та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Розглядаються питання державного і військового будівництва в ЗУНР, хід українсько-польської війни 1918-1919 рр., причини поразки Української Галицької Армії. Велика увага звернена на ідею соборності в політичній діяльності ЗУНР, що втілилася у пам’ятному історичному Акті Злуки.

Доступні формати:

FB2 DJVU

читайте також:

Допоміжні історичні дисципліни геральдика, фалеристика Нариси історії Англії нового часу Історія Волині: 1939-1941 рр. Сучасна українська мова. Морфологія Без паніки! Як вижити, боротися й перемогти під час бойових дій: Порадник для цивільного населення Бог ніколи не моргає: 50 уроків, які змінять твоє життя

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.