Українська Республіка галичан. Нариси про ЗУНР

/ історична
посібник
Українська Республіка галичан. Нариси про ЗУНР
Опис:
Пропонований посібник висвітлює історію українського
національно-визвольного руху в Австро-Угорщині, що привів до створення у жовтні 1918 р. Української Національної Ради та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Розглядаються питання державного і військового будівництва в ЗУНР, хід українсько-польської війни 1918-1919 рр., причини поразки Української Галицької Армії. Велика увага звернена на ідею соборності в політичній діяльності ЗУНР, що втілилася у пам’ятному історичному Акті Злуки.

Доступні формати:

FB2 DJVU

читайте також:

Історія України від найдавніших часів до сьогодення Історія української літератури ХІХ століття. Книга 2 Історія української культури від середньовіччя до початку новітньої доби Історія України від найдавніших часів до сьогодення. Хронологічні таблиці Історія української літератури ХІХ століття. Книга 3 Історія української літературної критики та літературознавства. Хрестоматія. У трьох книгах. Книга перша

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.