Свідок

/ релігія
спогади
Свідок
Опис:
Йосип-Яромир Тереля був справжнім Христовим воїном. Його життя можна окреслити трьома визначальними характеристиками: мужність, терпіння і жертва.

Найпослідовніший борець за легалізацію Греко-Католицької Церкви, Йосип Тереля, починаючи з 1963 року по 1987 рік сидів у більше як 10 в’язницях за любов до України, до Католицької Церкви. Читаючи книгу-монолог, дивуєшся як звичайна людина могла витерпіти стільки наруги і катувань! Нехай читач сам пройдеться сторінками книги Йосипа Терелі. Буде непереливки від одного споглядання.

Аж наприкінці цієї книжки розум і душу осяє зрозуміння: Марія! Матір Божа була невідступно з ним. Саме з Її руки дитина Божа – Йосип Тереля діставав дивовижну силу і тепло. Особливо тепло Марії сповнювали його душу і серце – і він знову вставав і знову боровся.

Книжка дуже переконливо передає материнську любов і турботу Ісусової Мами: починаючи від рятівних об’явлень у в’язницях і аж до великого об’явлення в с. Грушів, де Йосип Тереля перебував особисто.

Небо прийняло страждучу душу Йосипа Терелі у 2009 році. Він похований на Закарпатті у с. Нижнє Болотне Іршавського району на 65 році життя.

Книга українською мовою друкується вперше.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Українська Дивізія «Галичина» Українська скорбна мати Українська скорбна мати My journey (англ.) Туди де бій за волю У великому рейді

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.