Управлінський облік

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам економіка. управління. бізнес
Управлінський облік
Опис:
В навчальному посібнику передбачені всі рекомендовані вищою школою структурні елементи, які в межах кожної теми дозволять кожному студенту сформувати якісні знання та набути відповідні практичні навички у процесі самостійної роботи.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Договірне право України. Для підготовки до іспитів Етика та естетика. Для підготовки до іспитів Європейське право (право Європейського Союзу). Для підготовки до іспитів Зобов'язальне право України. Для підготовки до іспитів Історія України. Для підготовки до іспитів Логіка для юристів. Для підготовки до іспитів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.