Європейська система місцевого і регіонального самоврядування та Україна

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам право. юридичні науки
Європейська система місцевого і регіонального самоврядування та Україна
Опис:
Монографія представляє собою комплексне дослідження європейської системи місцевого і регіонального самоврядування, яка активно розвиваєтся за участю сучасних держав.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Англійська мова для перекладачів та філологів. Для третього курсу Англійська мова для перекладачів та філологів. Для четвертого курсу Лексикологія англійської мови – теорія і практика Практичний курс англійської мови. Pre-intermediate. Підручник для студентів першого курсу Практичний курс англійської мови. Intermediate. Підручник для студентів другого курсу Практичний курс англійської мови. Upper-intermediate. Підручник для студентів третього курсу

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.