Страх

/ Паперові книги
художня література проза. жанри і течії історична проза військова проза
Страх
Опис:
Эпопея известного мастера детективного жанра Э. Хруцкого, рассказывающая о работе Отдела по борьбе с бандитизмом Московского уголовного розыска в годы Великой Отечественной войны, - это художественная история МУРа, поданная через призму жизни следователя с ее успехами и неудачами, гибелью товарищей и победами над ложью и несправедливостью.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Спинилось літо на порозі Як лімбічна система впливає на емоційний стан людини Погляд з кручі Полапка Волта Діснея Обман не робить чемпіоном. Книга 5 Перший гріх Ізабели. Історія одного інцесту

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.