Сучасні дослідження етнокультури українців Поділля

/ наукова
стаття
Опис:
Народна творчість та етнологія: №4 / НАНУ, ІМФЕ ім. М.Т.Рильського. – К., 2013.


У статті підводяться попередні підсумки етнографічної експедиції, здійсненої у червні 2013 року співробітниками Українського етнологічного центру Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України до Хмельницької області. Було застосовано маршрутний метод обстеження 17 сіл восьми районів області – саме тих, які традиційно вважаються належними до Поділля як історико-етнографічного регіону, а саме – його західної частини. Удалося комплексно зібрати польові матеріали – репрезентанти різних напрямів традиційної духовної та матеріальної культури, зокрема, з весільної, родильної, поховальної, календарної обрядовості, усної історії, метеорології, міфології, гігієни, медицини, народного харчування, деревообробних промислів та ремесел, одягу тощо.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.