Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 2

/ історична
стаття
Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 2
Опис:
Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку: Матеріали Шостих Всеукранських історичних читань. Книга 2 (75-річчю Черкаського державного університету - присвячується). -Київ-Черкаси, 1997. - 206 с.

Пропонований увазі читачів збірник наукових праць складають матеріали пленарного засідання та секції Шостих Всеукраїнських історичних читань, які відбулися у листопаді 1996 р. у місті Черкаси, присвячених відзначенню 75-річчя Черкаського державного університету, а також матеріали секції “Становлення та розвиток української козацької держави”, що не ввійшли до книги 1.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Vol 3. №01-02 (англ.) Стародавній Київ Археологія Києва. Дослідження і матеріали. Збірник наукових праць Батьківщина святого Володимира: Волинська земля у подіях Х століття (Міждисциплінарні нариси ранньої історії Руси-України) Боротьба дисидента Валентина Мороза із радянським режимом під час його другого ув'язнення (1970-1979) Роль України в інституалізації Співдружності Незалежних Держав

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.