Абрикосовое варенье

/ Паперові книги
художня література російська література класична проза
Абрикосовое варенье
Опис:
Александр Исаевич Солженицын — выдающийся русский писатель, публицист, общественный деятель, лауреат Нобелевской премии по литературе («За нравственную силу, с которой он продолжил традиции великой русской литературы», 1970), лауреат Государственной премии Российской Федерации за выдающиеся достижения в области гуманитарной деятельности (2006), академик Российской академии наук, «совесть России».

Доступні формати:

папір

читайте також:

У страху великі очі Троє в одному човні (як не рахувати собаки) / Three Men in a Boat (to say nothing of the Dog) Богиня і Консультант Пікнік на узбіччі: Повість Газелі бідного Ремзі Старі люди

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.