Alter Ego: Niveau 4: Guide pe'dagogique

/ Паперові книги
вивчення мов світу підручники, посібники самовчителі
Alter Ego: Niveau 4: Guide pe'dagogique
Опис:
ALTER ego 4 est une méthode de français sur 4 niveaux destinée à des apprenants grands adolescents ou adultes. ALTER ego 4 s'adresse à des apprenants ayant acquis un niveau B1 et voulant rapidement devenir des locuteurs autonomes.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Англійська мова за професійним спрямуванням Німецька мова. Hallo, Freunde! 7 клас Новогрецько-український, українсько-новогрецький практичний словник. 22 000 слів та виразів Сучасний англо-український, українсько-англійський словник. Понад 100 000 слів і словосполучень Українська мова для іноземців Англійська мова для вступників до магістратури зі спеціальності «Інформатика»

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.