Англійська без репетитора

/ Паперові книги
вивчення мов світу підручники, посібники самовчителі
Англійська без репетитора
Опис:
Самовчитель складається із 43 уроків. У ньому викладено в доступній формі основні теми граматики англійської мови. Кожен урок містить велику кількість вправ із ключами, що спрощує навчання та дозволяє робити самоконтроль.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Людина зі шрамом= The man with the scar and other stories Русалонька. Гензель і Ґретель / The Little Mermaid. Hаnsel und Gretel Англійська мова для учнів 1 класу Новий українсько-російський / російсько-український словник. 60 000 слів Дитячий фразеологічний словник Українське ділове мовлення. Професійне і непрофесійне спілкування

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.