Apricot Jam and Other Stories

/ Паперові книги
художня література російська література класична проза
Apricot Jam and Other Stories
Опис:
After years of living in exile, Aleksandr Solzhenitsyn returned to Russia in 1994 and published a series of eight powerfully paired stories. These groundbreaking stories— interconnected and juxtaposed using an experimental method Solzhenitsyn referred to as “binary”—join Solzhenitsyn’s already available work as some of the most powerful literature of the twentieth century.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Алісині пригоди у Дивокраї. Аліса у Задзеркаллі Аліса в Дивокраї Два мегабайти вiри, або Один сценарій одного фільму про одну зраду і одне прощення Чарлі і шоколадна фабрика Мій роман Петсон, Фіндус і намет

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.