Білоруська мова

/ навчальна
підручник
Білоруська мова
Опис:
Півторак Г. П.
Білоруська мова: Підручник.— К.: Либідь — Головна спеціалізована редакція літератури мовами національних меншин України.— 1997.— 240 с.

І5ВЫ 5-325-00678-9.

Пропонований підручник з білоруської мови — перший в історії українсько-білоруських етномовних і культурних зв’язків. Підручник складається зі вступу та двох основних частин. У першій частині викладено особливості білоруської літературної фонетики, орфоепії, акцентології, лексики, фразеології, орфографії, граматики, у другій — стислій хрестоматії — подаються білоруські тексти.

Білоруські фонетичні й граматичні особливості порівнюються з відповідними українськими, наводяться українські паралелі до білоруських граматичних термінів. Вступ і розділ «Фонетика» написані українською мовою, у розділі «Лексика і фразеологія» робиться поступовий перехід на білоруську мову і дальший виклад ведеться білоруською.

Для учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій та студентів вищих закладів освіти,

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Методика польового етнографічного дослідження Історія середньовічного Сходу Історія України. Опорні конспекти.  9 клас Історія України. Опорні конспекти. (1900-1939 рр.) 10 клас Історія церкви та релігійної думки в Україні. Книга 1. Середина XV - кінець XVI століття Історія цивілізацій доколумбової Америки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.