Давньогрецька мова

/ навчальна
підручник
Давньогрецька мова
Опис:
Пропонована книга - друге видання в Україні підручника з давньогрецької мови для майбутніх фахівців із класичних мов. Перше видання 1997 року удостоєне премії імені Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка (березень 1998) та почесної відзнаки Генерального секретаріату греків зарубіжжя (серпень 1998).
Підручник складається із вступного розділу та частин: фонетика, морфологія, словотвір, синтаксис, діалектологія, метрика. Теоретичні положення нормативної граматики ілюструються цитатами та фрагментами зі 146 прозових та поетичних творів 39 авторів. Матеріал відкриває доступ до всієї різнодіалектної літературної спадщини античної Греції - від Гомера до Нового Завіту. У книзі вміщено хрестоматію та давньогрецько-український словник.
Для студентів та аспірантів відділень класичної філології, а також інших спеціальностей, яким необхідні знання давньогрецької мови: філософів, істориків, філологів, теологів.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Методика польового етнографічного дослідження Історія середньовічного Сходу Історія України. Опорні конспекти.  9 клас Історія України. Опорні конспекти. (1900-1939 рр.) 10 клас Історія церкви та релігійної думки в Україні. Книга 1. Середина XV - кінець XVI століття Історія цивілізацій доколумбової Америки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.